Komix The Sims 3 - I can not!

12. srpna 2013 v 17:38 | Cece :** |  Komix - I can not!
Jmenuji se Tina Heart, a miluju hru na kytaru. Na kytaru hraju každý den, 24 hodin denně. Moje máma se jmenuje Emma a miluje vaření a zahradničení. Brácha Dan - je to velký sportovec. Oba musíme mámě pomáhat, protože náš táta je... ve válce. Všichni se o něj moc bojíme, naštěstí nám píše dopisy. Nemůžeme mu odepsat, protože se pořád stěhují. Poslední dopis přišel před týdnem, doufám, že brzy přijde další.

V jedno nedělní poledne chystala máma oběd. Tofu v rohlíku. Mňam! Máma dělá nejlepší tofu v rohlíku ve městě, ale dneska bylo takové... jiné. Nebylo tak dobré jako obvykle. Když jsem chvíli mámu tak pozorovala u vaření, všimla jsem si, že se jí to moc nedaří. Docela se u toho naštvala.

Máma: "Děti, pojďte jíst!"
Přišla jsem ke stolu a sedla si. Máma mi přistrčila jeden talíř s tofu v rohlíku. Brácha Dan přišel k obědu zase mokrý a v plavkách.
Máma: "Danieli! To se nemůžeme alespoň v neděli najíst normálně?! Vážně jsi musel k nedělnímu obědu přijd mokrej a v plavkách? Děláš si ze mě srandu?!"
Dan: "Promiň mami, pak se půjdu hned převlíct."
Myslím, že na něj máma vyjela docela tvrdě. Alespoň na ni to tvrdé bylo.

Přešla jsem ke své druhé oblíbené činosti. Malování. Dokázala bych kreslit klidně i celý den, a to vážně. Bylo teprve 20:06 a máma už na nás křičela.
Máma: "Děti! Běžte už spát! Zítra je pondělí, jdete do školy! Nechci zase slyšet ty kecy že jste unavení!"
Dan: "Ale mami! Vždyť je teprve osm!"
Máma: "Říkám běžte spát!"
Nezbývalo mi nic jiného než jít spát. Máma je dnes nějaká... dívná. Takhle po nás ještě nikdy nekřičela, a to jsme nic tak hrozného neprovedli. Uvidíme zítra. Možná má jen špatnou náladu, každý má své dny.

V noci jsem měla sen o tom, jak fajn by bylo se s mamkou a bráchou jen tak projít do parku. Mamka pořád pracuje, někdy si bere i noční směny aby nás uživila. Táta nám naštěstí nějaké peníze posíla poštou, takže to zvládáme. Ale i tak by taková procházka do parku byla vážně super...
Cece :**
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lussy Lussy | Web | 12. srpna 2013 v 17:49 | Reagovat

Krasne kdy bude dalsi?

2 Cece :** Cece :** | E-mail | Web | 12. srpna 2013 v 17:51 | Reagovat

[1]: Dneska nebo zítra ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama