Story - Můj idol Justin

11. srpna 2013 v 19:18 | Cece :** |  Story
První letní den. Jmenuji se Eva Dubnická, jsem z ČR, je mi 15, a mám hnědé vlasy i oči. Toto léto si chci splnit svůj sen. Potkat svého idola, Justina Biebera. Dnes ráno mě napadlo, že bych se s ním mohla spojit přes Twitter. Napsala jsem mu takové věci, jakože je můj idol, vždy jsem ho obdivovala, a taky co bych dala za to, kdybych byla na jeho koncertě. Nevím, jestli odepíše, ale můžu to zkusit. Udělala jsem i video o něm. Byly tam údaje, můj názor na něj atd.... Prostě vše o něm. Vytvořila jsem ho dvakrát, česky a anglicky. Odkaz jsem napsala Justinovi na Twitter. Uvidíme, jestli odepíše. Už je docela pozdě, půjdu si lehnout. Vždy před spaním sním o tom, jaké by to bylo potkat Justina. Jeho plakáty mám po celém pokoji. Mám i některé jeho alba, pouzdro s ním, snapback jako má on... Bylo by to naprosto úžsné, potkat Justina Biebera. Jsem do něj úplný blázen. Najednou se probudím, venku už svítí slunce. Vzbudil mě zvonek. Co to zas bude? Vyhlédnu z okna, a tam vydím kamarádku Tess. Jmenuje se Tereza, ale říkáme jí prostě Tess. Otevřela jsem okno dokořán.
"Ahoj Evo, půjdeš se mnou na zmrzlinu?" ptá se Tess.
"Promiň Tess, ráda bych šla, ale mám něco na práci."
Tím mám něco na práci myslím samozřejmě můj plán potkat Justina.
"Aha, tak ahoj, Evo." řekla Tess a odešla.
Bylo mi trochu líto, že jsem ji takhle odkopla. No, později jí to vysvětlím. Vejdu do pokoje, a zapnu notebook. Když se přihlásím na Twitter, mám chuť skákat na posteli radostí. Justin mi odpověděl! Sice anglicky, ale já si to přeložím. Píše:

Ahoj Evo, moc ti děkuji za krásné zprávy a video. Určitě si zasloužíš se se mnou setkat, a já bych se s tebou taky rád setkal. Měly by ti přít lístky na koncert, který mám za tři týdny ve Vídni. Užij si to. :-) S láskou, Justin Bieber. ♥

Byla jsem radostí bez sebe. Ukázala jsem to mamce a taťkovi, a ti říkali, že bych mohla jet s nimi. Tak tohle je něco. Uvidím Justina Biebera!!!

O tři týdny později...
Právě sedím ve vlaku, směr Vídeň. Pořád tomu nedokážu uvěřit. Je to jako můj nejtajnější sen! Dostala jsem lístky do druhé řady!

Na koncertě...
Koncert je v plném proudu, je to tu opravdu úžasné! Zrovna zpívá písničku As long as you love me. Ale i tak, můj sen pokračuje... Přijde ke mě Justinův manažer. Mluví na mě. (Anglicky, ale já vám to přeložím.)
"Chceš být ta, co už nebude opuštěná?"
"Ano!" vykřiknu.
"Tak pojď za mnou!"
Wow! Tohle je úžasné! Zavedli mě do zákulisí. Byla jsem vybrána jako OLLG! Najednou začně hrát hudba, a vedou mě na pódiu. Já radostí brečím. Justin mi nasadí věnec, podá kytici, políbí mě, obejme, a zpívá jen a jen pro mě píseň One Less Lonely Girl! Mé nejtajnější sny jsou splněny. Tohle jsou ty nejlepší prázdniny. Tento příběh mi dal radu do života. Nikdy neříkej nikdy!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lussy Lussy | Web | 12. srpna 2013 v 10:35 | Reagovat

Skvele ;)

2 Cece :** Cece :** | E-mail | Web | 12. srpna 2013 v 10:40 | Reagovat

[1]: Děkuji ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama