Komix The Sims 3 - I can not! 3. díl

22. září 2013 v 17:26 | Cece :** |  Komix - I can not!
Byla jsem strašně naštvaná. Proč mi to mamka neřekla dřív?! Než najde novou práci, to může trvat věčnost... Co když nám dojdou peníze? Co když k nám přijde exekutor? Budu si muset najít brigádu? V tuhle chvíli mi běhalo hlavou miliony myšlenek... Chci už spát. Nechci už přemýšlet, hlavně o tom máminém problému s prací...

A opravdu jsem usnula. Usnula jsem tak tvrdě, že jsem neslyšela budík, a proto mě mamka vzbudila když už Dan šel do školy. Zhrozila jsem se že přijdu pozdě. Proto jsem se rychle oblékla, učesala, a umyla se. Ještě jsem si s sebou rychle vzala kytaru, protože jsem ji chtěla vzít odpoledne do parku. Věděla jsem, že se mi pro ni domů nebude chtít jít. A nezbývalo mi nic jiného, než to vzít na kole, autobus už odjel.

Když jsem šla ze školy, stála tam máma.
Já: "Mami?! Co tu děláš?!"
Máma: "Tušila jsem, že se po tom včerejšku hned ze školy nepřijdeš domů, a ještě někde se zdržíš. Proto mě to nech vysvětlit tady."
Já: "A co mi chceš vysvětlit? Chceš mi snad vysvětlit, proč jsi nám to neřekla dřív, a raději jsi na nás byla hnusná? Víš jak dlouho může trvat než si najdeš novou práci?!
Máma: "Podívej, je mi to líto. Chtěla jsem vám to říct už dřív. V pátek si jeden zákazník našich lázní stěžoval, že jsem prý neposkytla tak dobré služby, jaké by odpovídaly ceně. Byla jsem naštvaná, jak si můžou stěžovat kvůli takovým blbostem. A v Pondělí ráno mi šéf zavolal, že tyhle stížnosti se už několikrát opakovaly, a proto mi dal padáka."
Civěla jsem na mámu, máma civěla na mě. Tohle ticho jsem prolomila.
Já: "Chci jít do parku."
Máma: "OK, uvidíme zítra, já jdu domů."

Když jsem přišla do parku, okamžitě jsem začala hrát na kytaru. Hrála jsem, hrála, hrála, hrála až do večera. Pak jsem si všimla, že mou hru pozoruje syn našeho souseda.

Soused: "Hele, Tino, ehm... jsi Tina že ano? Hraješ úžasně, měla bys v tom pokračovat. Já jsem Greg."
Já: "Jé, ehm... díky Gregu, jestli chcešmůžu tu zahrát i zítra."
Greg: "To by bylo super, dám o tobě vědět kámošům. Přijdu se podívat."
Já: "Jo, super."
Stmývalo se, takže jsem šla do knihkupectví a pak už domů. Chtěla bych se poptat na prigádu a koupit nějaké kytarové texty.

Brigáda byla neúspěšná, ale když jsem vyházela ze dveří, vzpoměla jsem si na Gregova slova. Prý jsem fakt dobrá. Co takhle si vydělávat hrou na kytaru?
Cece :**
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lussy Lussy | E-mail | Web | 23. září 2013 v 18:10 | Reagovat

Super! Škda že už to moje nekomentuješ taky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama